Sausio 13 – ajai artėjant

Sausio 12 d. septintokai lankėsi LRT muziejuje. Gidė Raimonda pasakojo apie 1991 –ųjų metų įvykius, sovietinės kariuomenės agresiją, užgrobiant Lietuvos radijo ir televizijos pastatą bei televizijos bokštą. Mokiniai susidomėję klausėsi apie LRT darbuotojų drąsą, apie kilnojamąją televizijos stotį, apie bado protesto akciją. Kartu apžiūrėjome senuosius radijo ir televizijos aparatus, studijas, sužinojome, kur ir kaip filmuojamos laidos, kur sėdi svečiai ir laidų vedėjai. Vėliau Antakalnio kapinėse pagerbėme žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, uždegėme žvakutes, tyliai pasimeldėme, dėkodami už galimybę gyventi laisvoje ir demokratiškoje šalyje.
Mokinius lydėjo lietuvių kalbos mokytoja O. Avižinienė ir lenkų kalbos mokytoja K. Vitlicka.