„Kino ambasadoriai“ baigiamasis renginys ir filmo seansas.

landžio 25 d., 13.00 val. kino teatre MULTIKINO Vilnius „Ozo“ pramogų ir prekybos centre (Ozo g. 18, Vilnius) vyko projekto „Kino ambasadoriai“ baigiamasis renginys ir filmo seansas.
Nuo rugsėjo mėnesio mūsų gimnazijos III G klasės mokinės: Evelina Kovalevskaja ir Beata Pavlovska gavo galimybę dalyvauti išvykstamuosiuose savaitgalio trukmės mokymuose, kuriuose žiūrėjo „Nepatogaus kino“ komandos atrinktus filmus, mokėsi kritinio santykio su medijomis, ugdė savo, kaip kino žinovų, kino kritikų ir bendraamžių švietėjų įgūdžius. Gimnazijoje galėjo kas mėnesį rengti kino seansus, kuriuose ne tik žiūrėjo įdomiausius pastarojo laikmečio dokumentinius filmus, tačiau kartu mokėsi juos reflektuoti ir pristatyti bendraamžiams. Jos taipogi kėlė savo viešojo kalbėjimo, medžiagos rinkimo, pažinimo kompetencijas: profesionalūs neformalaus ugdymo mentoriai jas lydėjo viso proceso metu, be to, padėjo dalintis tarpusavio patirtimis.
Projekto dalyviai ir partneriai: 21 jaunuolis iš 10 Lietuvos mokyklų
Projektas finansuojamas Britų tarybos (British Council) lėšomis.