Kauno modernizmo architektūros šedevrai 7 klasės plakatuose

Dalyvaudami renginiuose ir veiklose, skirtose lietuvių kalbai ir kultūrai pažinti, 7 klasės mokiniai gilinosi į Kauno modernizmo architektūros istoriją. Kauno modernizmo architektūra, 2023 metais įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, jau yra tapusi vienu ryškiausių Lietuvos kultūros ženklų. Siekdami geriau pažinti Kauno modernizmo architektūrą, jos istoriją ir dabartį, mokiniai skaitė straipsnius, žiūrėjo dokumentinius filmus ir parengė plakatus apie pasirinktus modernizmo architektūros šedevrus: Kauno valstybinę filharmoniją (buvusius Lietuvos Seimo ir Teisingumo ministerijos rūmus), Kristaus prisikėlimo bažnyčią, M. K. Čiurlionio muziejų, Kauno centrinio pašto ir „Pienocentro“ rūmus, kino teatrą „Daina“ ir kt. išskirtinius pastatus.