Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Kovo 1 d., penktadienį, Kovo 11-osios Akto salėje vyko jau dešimtojo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas, kuriame dalyvavo III G klasės mokinė, EVELINA KOVALEVSKAJA. Konkursą organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociaciją, renginio globėja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Nacionalinio konkurso tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, skatinti kiekvieną Lietuvos pilietį nuolat domėtis Lietuvos istorija, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Taip pat siekiama ugdyti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius drauge prasmingai paminėti šią dieną.