Jak Zapusty to Zapusty!!!

Ze śpiewami,muzyką i tańcem chodzą dzisiaj przebierańce. A to wszystko po to byśmy pamiętali o tradycji przodków nie zapominali…
Uczniowie klasy 7 pod opieką wychowawczyni pani Tatiany Korzeniewskiej zaprosili dzisiaj calą społeczność gimnazjum do hucznej zabawy.. Nie obeszło się bez śpiewu, muzyki, tańców, zabaw, ogniska i oczywiście kiełbasek, pączków, chrustów i wszelkich innych smakołyków. Do zabawy dołączyli się uczniowie wszystkich klas oraz nauczyciele. Pani dyrektor częstowała wszystkich gorącą herbatą, blinami i pączkami😋. Dziękujemy serdecznie organizatorom święta (7kl. z wychowawczynią), wszystkim rodzicom za smakołyki, uczestnikom za udział, pracowniczkom stołówki za pyszne bliny i pani dyrektor za świetny humor i gorącą herbatkę!!!!