Advento kalendoriaus istorijos

Mūsų gimnazijos 7 klasės mokinių komanda „Kibirkštėlės“ dalyvavo Kalėdiniame konkurse „Advento kalendoriaus istorijos“, kurį organizavo Sostinės vaikų ir jaunimo centras, koordinatorius – Sostinės vaikų ir jaunimo centro Projektų, renginių ir kvalifikacijos kėlimo skyrius. Komandos „Kibirkštėlės“ nariai: Adriana Oster, Nikita Oster, Milita Rosinska, Milana Stabingytė, Patricija Sucharevska, Adriana Šablovskaja, Tomaš Šostak, Adriana Tomaševič, Adam Traskovski.
Konkursui komanda turėjo sukurti „Advento kalendorių“ iš jau naudotų daiktų, medžiagų, priemonių, antrinių žaliavų. Advento kalendorius galėjo būti kuriamas sau arba dovanojamas kitiems (kitai grupei, klasei, senelių namų gyventojams, vaikų dienos centrui, šeimynoms ir pan.).
Mokiniai suprojektavo ir pagamino Advento kalendorių technologijų pamokų metu. Pagrindinių mokyklų tarpe konkurse dalyvavo 72 komandos. Mūsų gimnazijos komanda „Kibirkštėlės“ tapo konkurso laureatu.