Valstybinės kalbos statuso 35-mečio minėjimas

Lapkričio 17 d., 13 val., septynios Mickūnų gimnazijos 3 G klasės mokinės drauge su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Stefanovičiene dalyvavo Seimo rūmų Kovo 11-osios Akto salėje vykusiame valstybinės kalbos statuso atkūrimo 35-mečio minėjime „Kartu kalboje ir valstybėje“. Šiuo renginiu buvo paminėti 1988 m. lapkričio 18 d. įvykiai, kai tuometė Lietuvos SSR Aukščiausioji Taryba, spaudžiama Sąjūdžio išjudintos visuomenės, pripažino lietuvių kalbą valstybine. Pranešimą skaitė istorikas dr. Algimantas Kasparavičius, buvo rodomas filmas „Išsaugojome kalbą“, kalbėjo visuomenėje žinomi žmonės: LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos mokytoja Vaida Ambrasaitė, aktorė Aistė Diržiūtė, LRT sporto komentatorius Rytis Kazlauskas, VU studentė poetė Mūza Olimpija Svetickaitė, rašytojas Tomas Dirgėla. Renginį globoja LR Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.