W Muzeum Chrztu Litwy

17 listopada uczniowie 8 klasy wraz z wychowawczynią D. Oberlan wzięli udział programie edukacyjnym w Muzeum Chrztu Litwy, w którym obejrzeli interaktywną instalację. Powtórzyli historię litewskiego chrztu i historię świętych, którzy przyczynili się do szerzenia wiary na Litwie. Interaktywna instalacja, jest to kompozycja stała o powierzchni 12m i wysokości 4m, z 32 pólmetrowymi figurami. W uroczystej procesji przechodzą święci i błogosławieni, duchowni i władcy, którzy odegrali ważną rolę w dziejach Polski i Litwy. Po programie edukacyjnym uczniowie udali się do kościoła św. Teresy i wzięli udział we Mszy Świętej.