,,Pažinkime Antakalnį“

Spalio 19 dieną IG klasės mokiniai kartu su klasės vadove Julija Agafonova dalyvavo netradicinėse pamokose. Jų laukė integruota lenkų, lietuvių, tikybos ir istorijos pamoka Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje Antakalnyje. Mokiniai apsilankė ir Vileišių rūmuose – visuomenės veikėjo Petro Vileišio namuose, kur buvo puoselėjama lietuvių kultūra: spausdinami laikraščiai, rišamos knygos, rengiamos parodos, veikė biblioteka. Šiuo metu rūmuose įrengtas lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Paskui gimnazistus laukė nepamirštami nuotykiai tarp žemės ir dangaus, loginės užduotys ir komandinio darbo patirtis. Jie gavo dvigubos naudos – ir pramogas, ir naudingos edukacinės patirties. Tai buvo naudingas tarpusavio komunikacijos lavinimas.
Vertingas strateginio mąstymo ugdymas + pramogos medžiuose, adrenalinas, nepamirštamos emocijos ir skirtingo fizinio pajėgumo užduotys visiems.