4 klasa pozegnanie.

Przeszliśmy z klasy do klasy. Z czwartej do piątej.”
Uczniowie klasy czwartej uroczyście zakończyli pierwszy etap szkolnej edukacji.
Tak szybko minęły cztery lata, kiedy uczniowie czwartej klasy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, aby rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Zapewne było to dla nich ogromne przeżycie. Wówczas czuli się niepewni i zagubieni. Jednak bardzo szybko pokonali wszelkie trudności wspólnie ze swoją pierwszą wychowawczynią p. Teresą. 15 czerwca uczniowie klasy czwartej zakończyli pierwszy etap w swoim szkolnym życiu – etap ,,edukacji wczesnoszkolnej”. Uroczyste zakończenie klasy czwartej było dla wszystkich ogromnym przeżyciem. Uczniowie wraz z p. Teresą przygotowali część artystyczną, w której chcieli podziękować wszystkim, którzy wspierali ich pierwsze kroki w szkole.