Dla maturzystów zabrzmiał już ostatni dzwonek!

Dzisiaj pożegnaliśmy 14 tegorocznych maturzystów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia. Dyrektor gimnazjum powitała wszystkich zebranych – absolwentów, przedstawicieli rodziców oraz uczniów i nauczycieli. Pogratulowała uczniom osiągnięć w nauce, w olimpiadach, konkursach przedmiotowych. Życzyła połamania piór i umysłów na egzaminach maturalnych. Gościem honorowym uroczystości był ksiądz proboszcz Waldemar Ulczukiewicz. W czasie uroczystości maturzyści dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za wiedzę i wychowanie. Uczniowie klasy III G przejęli ,,władzę“ w swoje ręce, a starszym kolegom wręczyli upominki, dedykowali wiersze i piosenki. Wspaniałym występem pożegnali maturzystów róznież czwartacy, którymi opiekowała się pierwsza wychowawczyni tegorocznych absolwentów p. Teresa Pawłowska. Do organizacji pięknego święta przyczyniła się wychowawczyni klasy IV G – p. Ala Lebedewa, wychowawczyni kasy III G – p. Eleonora Makowska i oczywiście nasi kochani RODZICE! Maturzystom 64 promocji życzymy sukcesów na egzaminach i przy wyborze kolejnej drogi. Widząc szanse we wszystkich sytuacjach życiowych, wyjdziecie z nich jako zwycięzcy.Ostatni dzwonek szkolny zaprasza Was do nowego, samodzielnego etapu życia, otwierającego nowe przestrzenie i możliwości. Śmiało go przywitajcie, realizujcie wszystkie marzenia i budujcie przyszłość!