Tenisistki rejonu wileńskiego zdobyły kolejne złoto!

5 Maja w Telszach odbyły się drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym okręgów litewskich, miast Alytus i Kłajpedy wśród uczestników urodzonych w 2007 r. i młodszych grup wiekowych.
W zawodach wzięły również udział zawodniczki ze Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego w Mickunach: Diana Tabunowa, Agnieszka Rackiewicz, Miłana Skaiwa.
Tenisistki rejonu wileńskiego pokonały drużynę rejonu kowieńskiego w rozgrywkach grupowych (3: 1); drużynę z Szyrwint (3: 0) i dotarły do ćwierćfinału, gdzie pokonaly drużynę z Solecznik (3: 1). W walce o pierwsze miejsce zwyciężyły drużynę z Kłajpedy (3: 1). Warto zaznaczyć, że ta sama drużyna przed dwoma tygodniami wygrała na mistrzostwach drużynowych wśród młodzieży ur. w 2005 roku i młodszych.
Tenisistki szykują się do rozgrywek finałowych, w których do 6 litewskich drużyn rejonowych dołączą 4 drużyny miejskie z Wilna, Kowna, Szawel i Poniewieża.
Trener Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego Mark Wajtonis
182709264_164559589003192_7548310531128189336_n

Ten wpis został opublikowany w kategorii Neklasifikuota. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.