Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Cele konkursu. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Na początku grudnia 48 uczniów 5-IV G kl. wzięło udział w danym konkursie. Do najsilniejszych w tej dziedzinie uczniów naszego gimnazjum należą:
Ewa Brzozowska (6 kl.)
Ewelina Szostak (7 kl.)
Kaspar Keda (7 kl.)
Łukasz Grablewski (8 kl.)
Beata Pawłowska (8 kl.)
Agnieszka rackiewicz (8 kl.)
Gabia Puczko (8 kl.)
Wiktoria Jurgielewicz (II G kl.)
Łukasz Puczko (II G kl.)
Krzysztof Burbo (II G kl.)
Dorota Chałkowskite (II G kl.)
Daniel Kisiel (III G kl.)
Dawid Szostak (III G kl.)
Artiom Abulfatow (III G Kl.)
Emilia Szabłowskaja (III G kl.)
Marcin Gulbicki (IV G kl.)
Szczególne gratulacje należą się czwórce najsilniejszym, którzy zdobyli 1 miejsce w rejonie wileńskim, a są to:
ŁUKASZ GRABLEWSKI (8 KL.)
WIKTORIA JURGIELEWICZ (II G KL.)
DANIEL KISIEL (III G KL.)
MARCIN GULBICKI (IV G KL.)

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów! Koordynatorem konkursu był nauczyciel metodyk technologii informatycznych Leonard Syrnicki.

bobr-logo-2018