Mūsų svečias – Vyčio Kryžiaus ordinu apdovanotas Sausio 13 – osios dalyvis

Mickūnų gimnazijoje tęsiamas susitikimų ciklas Asmenybė gimnazijoje. Sausio 10 d. gimnazijoje svečiavosi Kęstutis Bredelis. Mokytojas, VU dėstytojas, Sausio 13 – osios dalyvis. Tuomet devyniolikmetis VU studentas, kaip ir daugelis jaunų žmonių, ėjo ten, kur rinkosi žmonės, dainavo, šoko, nesitikėjo, jog kova su brutalia sovietų armija pareikalaus aukų, bus sužeistų. K. Bredelis, nukentėjęs, be sąmonės išbuvęs 9 dienas, vėliau gydytas Lietuvoje ir Vokietijoje, sakė esąs dėkingas už tai, kad gyvas, kad gali bendrauti ir gali bei privalo pasakoti. Gimnazistai ir mokytojai klausėsi nuoširdaus svečio pasakojimo apie patirtį, įpareigojimą, darbą. Pasak lietuvių kalbos mokytojos Onos Avižinienės, istorija būna tolima ir artima, o įsimintiniausia tada, kai yra liudijama gyvu įvykio dalyvio žodžiu.