Diana Tabunowa, Mistrzyni Litwy w Tenisie Stołowym szykuje się do Strasburgu!

W dniach 11-12 maja 2019 r. w Wileńskiej Szkole Sportowej ,,Tauras“ odbyły się Mistrzostwa Litwy Tenisa Stołowego, w których rywalizowali tenisiści 2008 roku urodzenia i młodsi. Ogółem uczestniczyło 36 chłopców oraz 36 dziewczynek z całej Litwy, wśród których znalazło się 4 tenisistów z Mickun. Niestety, z powodu choroby w turnieju nie uczestniczyli Miłana Skajwa oraz Nazarij Hrabar. Diana Tabunowa zwyciężyła we wszystkich rozgrywkach grupowych i trafiła do finału, gdzie po zaciętej walce pokonała tenisistkę z Poniewieża 3:1, zdobyła złoto na Mistrzostwach Litwy oraz prawo reprezentować Litwę na Europejskich Mistrzostwach Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży w Strasburgu.
Na uwagę zasługuje również Sebastian Stefanowicz (2009 r. ur.), który na Mistrzostwach Litwy zdobył dostojne 7 miejsce.
Gratulacje tenisistom oraz trenerowi Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego Markowi Wajtonisowi!