Stovyklavietė ,,Julinek“

Liepos 8-18 d. dešimt Mickūnų gimnazijos mokinių, kartu su kitais Vilniaus, Šalčininkų rajonų mokiniais, stovyklavo Lenkijoje.
Už įsimintiną išvyką po įvairias Lenkijos vietoves esame dėkingi Vilniaus rajono merei Marijai Rekst ir Lenkijos Respublikos Vakarinės Varšuvos apskrities Julinko miesto valdžios atstovams.
Stovyklavimo Juline tema „Kolonie na sportowo 2019”. Kiekviena vadovo Krzysztofo Radkowskiego diena buvo gerai organizuota, įdomi: jojimas, kulinariniai užsiėmimai, sporto varžybos, išvykos dviračiais, pasivažinėjimas vežimais po Kampinos mišką. Želiazova Volia – garsiojo F. Šopeno gimtinė. Čia mokiniai geriau susipažino su muziko gyvenimu ir veikla.
Vėliau stovyklautojai grožėjosi Varšuvos senamiesčiu, Sochačeve važiavo siauruoju geležinkeliu, susitiko su šios stovyklos organizatoriais ir rėmėjais.
Mokiniai daug pamatė, patyrė, išgyveno, suprato, kiek darbo, rūpesčio, šilumos jiems skyrė nuoširdūs vasaros poilsio sumanytojai. Jiems mūsų mokinių pagarba ir dėkingumas.