Poilsis Lenkijoje

Nuo birželio 22 d. iki liepos 7 d. grupė Mickūnų gimnazijos mokinių ilsėjosi Lenkijoje. Vieni mokiniai lankėsi Liubline, kiti vyko į Zamostę, apžiūrėjo miesto įkūrėjo Jono Zamoyskio rūmus.
Sandomieras sužavėjo savo spalvomis ir svetingumu. Keletą dienų stovyklautojai leido Čenstakave, Jasna Goroje apžiūrėjo Monetų ir medalių muziejų, Jono Pauliaus II medalius. Džiugu, jog mūsų mokiniai koncertavo šiame muziejuje ir klausėsi Chłopcy z Placu Broni koncerto.
Kitos dienos buvo taip pat įdomios ir turiningos – viešnagė Jurajsko Przystan seniūnijoje, vaizdingos gamtos apsuptyje.
Vėliau – kelionė į Vladyslavovą, Gdanską, prie jūros. Poilsis Lenkijoje mokiniams patiko – buvo smagu, įdomu, linksma ir nauja.