Mickūnai pratęsė dominavimą stalo tenise

Antrus metus iš eilės Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso kaimo vietovių mokyklų varžybas tarp merginų ir vaikinų laimėjo Mickūnų gimnazijos komandos.
į sezoną stalo tenise registravosi daugiau nei 100 mokyklų vaikinų grupėje ir apie 80 merginų varžyboms. Tarpzoninėse varžybose dalyvavo 26 vaikinų ir 21 merginų komandos. Į finalus Joniškyje pateko po 6 komandas iš 4 moksleivių.
Komandinėse vaikinų varžybose Mickūnų gimnazija (Ernestas Urbanovičius, Edvinas Prystavko, Lukašas Kubarevičius ir Lukas Subočius) įveikė visus penkis varžovus ir neturėjo lygių trečius metus iš eilės. Dovilų pagrindinė mokykla vėl džiaugėsi antrąja vieta, o bronza šiemet iškeliavo į Gataučius.
Asmeninėse vaikinų kovose visus varžovus pranoko L.Subočius iš Mickūnų. Šios mokyklos atstovai E.Prystavko bei E. Urbanovičius užėmė antrą ir ketvirtą vietas, o trečia šį kartą tenkinosi praėjusių metų nugalėtojas iš Dovilų Airidas Skirsgilas.
Merginų komandų grupėje mickūnietės (Diana Tabunova, Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė, Aurelija Zmitrovič) visus susitikimus laimėjo „sausai“ 3:0 ir apgynė pernai iškovotus nugalėtojų vardus. Antra vieta, kaip ir praėjusiais metais, atiteko Tverų gimnazijai. Į prizininkų trejetą po pertraukos grįžo 2016-ųjų čempionės iš Laukuvos.
Asmeninėje įskaitoje geriausia antrus metus iš eilės buvo Ugnė Griguolaitė iš Tverų gimnazijos. Visas varžoves ji įveikė užtikrintai 3:0. Mickūnų atstovės išsirikiavo už jos: pernai trečia likusi D. Tabunova pagerino savo rezultatą ir užėmė antrą vietą, tarp keturių geriausių šį sezoną nužengė A. Zmitrovič ir A. Rackevič.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.