Gamtamokslinis konkursas

Balandžio 9 dieną Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje vyko gamtamokslinis konkursas. Jame dalyvavo IG ir IIG kl. mokiniai. Mūsų gimnazijos garbę gynė Emilija Šablovskaja ir Laurita Radiševska. Konkursas buvo organizuotas dviem etapais. Pirmame etape mokiniai turėjo atlikti komandines teorines užduotis, o antrame- praktines integruotas biologijos ir chemijos užduotis ir, dirbdami porose, aprašyti jas. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais…, lavinti loginį mąstymą, brandinti ekologinį sąmoningumą, o taip pat suteikti galimybę tobulinti eksperimentinio darbo įgūdžius. Iš viso buvo galima surinkti 73 taškus: testą sudarė 30 taškų, o praktinį darbą- 43 taškai. Mūsų mokinės surinko 60 taškų ir užėmė 7 vietą. Gimnazistės buvo apdovanotos padėkos raštais. Dėkojame dalyvavusioms mokinėms ir jas paruošusioms mokytojoms – biologijos mokytojai metodininkei E. Makovskai ir chemijos vyresniajai mokytojai G. Kumpan.