Tenisistki rejonu wileńskiego zdobyły srebro na Mistrzostwach Litwy

13 stycznia 2019 r. w Janiszkach obdyły się Mistrzostwa Litwy Tenisa Stołowego wśród sportowców 2001 roku urodzenia i młodszych. W finale uczestniczyło 10 dziewczęcych i 10 chłopięcych drużyn, wśród których znalazła się również dziewczęca drużyna tenisistek Szkoły Sportowej Samorządu Rejonu Wileńskiego: Laura Abarawicziutė (2004 r. ur.) Gabija Abarawicziutė (2007 r. ur.), Diana Tabunowa (2008 r. ur.) ir Agnieszka Rackiewicz (2007 r. ur.). Tenisistki wyróżniły się wspaniałą grą i zdobyły drugie miejsce, mimo że rywalki były o kilka lat starsze. Przegrały drużynie z Poniewieża (1:3), pokonały zaś drużynę z Nowej Akmene (3:2) i drużynę z Olity (3:0). W ćwierćfinale tenisistki pokonały drużynę z Wilna (3:1) a także drużynę z Kowna (3:1)
Trener Szkoły Sportowej Rejonu Wileńskiego Mark Wajtonis