100 szkół na 100lecie Polska i Litwa. Druga edycja w ustanawianiu rekordu Guinnessa!

Poprzez akcję „Code& Share. Technologie przyszłości” promujemy naukę i rozwój kompetencji cyfrowych od najmłodszych lat.
Celem inicjatywy tegorocznej edycji było ustanowienie rekordu Guinnessa w jak największej liczbie uczniów uczestniczących w tym samym czasie w lekcji o tematyce technologii przyszłości. A nastąpiło to 11 grudnia.…
W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego rekord był prowadzony w 100 szkołach na Litwie i w Polsce. W tegorocznej edycji nawiązujemy do idei wolności, prawa do wiedzy, edukacji i rozwoju, jako elementarnych zasad nowoczesnego państwa, odpowiedzialnego za rozwój gospodarczy i przygotowanie merytoryczne kadry przedsiębiorców, śmiało konkurujących z międzynarodowymi organizacjami.