Minime 100-ąsias Lenkijos Nepriklausomybės metines

Lapkričio 9 dieną Mickūnų gimnazijos bendruomenė minėjo100-ąsias Lenkijos Nepriklausomybės metines. Netradicinio mokymosi dieną mokiniai piešė Lenkijos šventei skirtus piešinius, parengė parodą, koncertavo. Džiugu, jog tokią įsimintiną dieną sulaukėme svečių iš Plocko pagrindinės mokyklos, kurie parodė savo šventinę programą bei kartu su Mickūnų gimnazijos bendruomene giedojo Lenkijos himną.
Visus sujaudino mūsų mokinių pasirodymas. Skambėjo dar negirdėtos istorinės dainos ir prasmingi žodžiai. Dėkojame direktorės pavaduotojai Julijai Agafonovai, muzikos mokytojai Jolantai Dekevičienei, choreografei Beatai Bužinskai, lenkų kalbos, istorijos, pradinių klasių mokytojoms, parengusioms šventinį koncertą.