Dzień Nauczyciela

5 października Gimnazjum w Mickunach obchodziło Dzień Nauczyciela. Gospodarzami święta były tradycyjnie starsze klasy gimnazjalne. Uczniowie klas III G i IV G prowadzili lekcje młodszym kolegom, natomiast gimnazjaliści z II G zaprosili wszystkich nauczycieli do świątecznie upiększonej sali na część artystyczną. Uczniowie przyszykowali wspaniały koncert, którym potrafili i zabawić, i rozczulić, i wzruszyć… na scenie nie brakowało humorystycznych scenek z życia gimnazjum, miłyc…h upominków dla każdego nauczyciela, ciepłych słów, serdecznych życzeń a nawet mini sprawdzianów dla pedagogów. Nad całością części artystycznej czuwała wychowawczyni klasy II G Ala Lebedewa. Serdeczne podziękowania należą się również rodzicom tej klasy, którzy przyszykowali nauczycielom słodki poczęstunek, wyśmienity tort, owoce i ogromny kosz grzybków z orzeszkami. Wspaniała współpraca z rodzicami, uczniami oraz starania p. Ali Lebedewej sprawiły, że w gimnazjum dziś panowała uroczysta, świąteczna atmosfera, na twarzach nauczycieli był szczery uśmiech, w oczach wdzięczność i zadowolenie, a w rękach wspaniałe róże!
mokytojo-diena