Iškilmingoje ceremonijoje – pasididžiavimas gabiausiais mokiniais

Rugpjūčio 24 d. Maišiagalos Houvalto rūmuose susirinko gausus skaičius gabių ir stropių Vilniaus rajono mokinių, kuriems buvo skirti garsūs plojimai ir apdovanojimai – juk jie geriausieji rajono abiturientai, respublikinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai. Iškilmingoje geriausių mokinių apdovanojimo ceremonijoje buvo pagerbti 64 mokiniai, pelnę aukščiausius valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir respublikinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei dalyviai, savo pasiekimais garsinantys Vilniaus rajoną.
Nuoširdžiausi sveikinimai taip pat buvo skirti ir mokytojams už tai, kad jie padeda atrasti naujus talentus, aktyviai ir profesionaliai puoselėja bei ugdo gabius mokinius, palaiko ir tiki mokinių neišsenkančiais gebėjimais.
Išskirtas ir didelis tėvų vaidmuo, kurie savo šiluma, gėriu, kantrybe ir rūpesčiu ugdo gabias asmenybes. Gerbiamiems švietimo įstaigų vadovams taip pat padėkota už puikų sugebėjimą suvienyti bendruomenę bendram darbui.
Po sveikinimų ir padėkos žodžių, pasididžiavimo ir džiaugsmo pripildytoje salėje prasidėjo labiausiai laukiama ceremonijos dalis – tėvų ir mokytojų akivaizdoje Vilniaus rajono savivaldybės mero padėkos raštais bei atminimo medaliais iškilmingai apdovanoti puikius egzaminų rezultatus pasiekę abiturientai bei respublikinių olimpiadų ir konkursų prizininkai. Už didelį įnašą į mokinių mokslo pasiektus rezultatus taip pat apdovanoti ir švietimo įstaigų mokytojai.
Mickūnų gimnazija šiais metais parengė 6 „šimtukininkus“. Abiturientas Konstanty Keda, kuris drauge su geriausiais Lietuvos abiturientais neseniai buvo pagerbtas ir pasveikintas Lietuvos Respublikos Seimo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės. 2017-2018 mokslo metais Konstanty Keda buvo vienas iš sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusių abiturientų Vilniaus rajone. Konstanty gavo net tris šimto balų įvertinimus iš matematikos, užsienio kalbos (anglų) bei užsienio kalbos (rusų) brandos egzaminų. Konstanty Keda taip pat yra Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtojas ir XXIX Respublikinės lenkų kalbos ir literatūros olimpiados III vietos prizininkas.
Taip pat iš Mickūnų gimnazijos apdovanoti dar 3 abiturientai, kurie iš užsienio kalbos (rusų) brandos egzamino gavo 100 balų įvertinimą: Agnieška Balcevič, Julia Gotovski ir Daniel Šablovski.
Didžiuojamės ir sveikiname Mickūnų gimnazijos mokinius, kurie pasiekė aukštų brandos egzaminų rezultatų ir iškovojo prizines vietas respublikinėse olimpiadose ir konkursuose. Sveikiname mokytojas parengusias šimkukininkus bei oimpiadų laimėtojus: Alią Lebedevą, Anną Taraškevič, Natalją Tiurniną ir Eleonorą Makovską!