Vilniaus kraštas iš paukščio skrydžio

I G klasės mokiniai su klasės auklėtoja A.Lebedeva pabandė pamatyti Vilniaus kraštą iš paukščio skrydžio. Jie nuvyko į Kyviškių aerodromą, kur Antano Gustaičio aviacijos instituto doktorantas Aleksandras supažindino mokinius su instituto materialine baze, kuri panaudojama jaunųjų pilotų apmokymui, skrydžių valdymo bokšte leido stebėti, kaip vykdomas lėktuvo valdymas ir supažindino su su lėktuvu susijusiomis profesijomis. Būdami aerodrome, vaikai suplanavo savo pirmą šuolį su parašiutu baigiant 10 klasę 😀 Už suteiktą galimybę susipažinti esame dėkingi prodekanui daktarui Dariui Rudinskui.
Po ekskursijos Kyviškio aerodrome, mokiniai išvyko į televizijos bokštą, iš kurio aukščio iš tiesų buvo galima pamtyti visą Vilnių ir apylinkes.