XIX regioninis vaikų ir jaunimo menų festivalis „Vieversėlis“

2018-03-21 Mickūnų gimnazijos mokiniai tradiciškai dalyvavo XIX regioniniame vaikų ir jaunimo menų festivalyje „Vieversėlis“, kurį organizuoja Naujosios Vilnios kultūros centras.
Šiais metais mūsų mokiniai dalyvavo tik rankdarbių parodoje. Mokinius parodai paruošė technologijų mokytoja Svetlana Monid.
Parodos dalyviai: Evelina Kovalevskaja, Beata Pavlovska, Gabija Pučko, Agnieška Rackevič, Elana Suboč, Milana Žarnauskaitė (5 kl.), Elana Baratova, Viktorija Čaikauskaitė, Dominyka Sadovska (6 kl.), Ariadna Baratova, Agnieška Gulbicka, Viktorija Jurgelevič (7 kl.), Karolina Baranovska, Marta Cvelaja, Gabriela Misevič, Laurita Radiševska, Evelina Slavinska (IG kl.), Sandra Narvoiš, Diana Tomaševič, Edyta Šostak (IIG kl.)