Adam ir Konstanty – Mickūnų gimnazijos pažibos

Kovo 28 dieną tradiciškai IV G klasės mokiniai skaitė pranešimus I G – IV G klasių gimnazistams. Adamo Dainoravičiaus pranešimas ,,Kitas žvilgsnis į informacines technologijas“priminė informacinių technologijų atsiradimo ir vystymosi iki šių dienų istoriją. Pranešėjas supažindino su pasaulio asmenybėmis, kūrusiomis ir tobulinusiomis informacines technologijas, jų modernėjimą ir pritaikymą.
Konstanty Keda , kalbėdamas tema ,,Miręs Vilniaus barokas“, pateikė ne visiems žinomų istorinių Vilniaus pastatų statybos, paskirties ir, deja, niokojimo istorijas. Vaizdo medžiaga padėjo geriau suprasti, koks gražus žmogus – kūrėjas ir koks baisus – griovėjas.
Du bendraklasiai dar kartą įrodė esą skaitantys, daug kuo besidomintys, gražiai bendraujantys su klausytojais, brandūs jaunuoliai. Džiugu, kad lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės Onos Avižinienės paskatinti, gimnazistai pasirengė savarankiškai. Linkime jiems sėkmės baigiant gimnaziją, pasirenkant studijas ir sėkmingai studijuojant.