2018 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiada, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti

Lietuva – šalis, kurioje gyvena ir sutaria įvairių tautų ir kiekvieno mūsų istorija. Tai šalis, kurioje branginama istorinė atmintis, puoselėjamos senosios tradicijos, papročiai, kaimynystės ryšiai, unikali gamta, kalba. Kurdama savąją sėkmę, Lietuva įveikė ilgą praradimų ir atradimų kelią.
Rajoninėje dailės olimpiadoje galėjo dalyvauti vienas 8-12 klasių kiekvienos mokyklos mokinys. Šiais mokslo metais mūsų gimnazijai atstovavo IVG klasės mokinė Julia Gotovski. Olimpiadą sudarė dvi dalys: individualaus namų darbo (A3-A2 formato) pristatymas ir kūrybinis darbas vietoje. Darbas galėjo būti atliktas įvairia technika: akvarele, guašu, tušu, tempera, pastele, aliejiniais dažais ir kt.
Olimpiados metu kūrybinis darbas, kuriam skiriamos 2 valandos, buvo atliekamas ant A3 formato lapo. Mūsų gimnazistė užėmė garbingą III vietą, nes šiais mokslo metais 8-12 klasių mokinių niekas neskyrė į atskiras grupes.
Sveikiname Julią Gotovski ir jos mokytoją Editą Kazakevičienę !