Sėkmė lydi dalyvaujančius

Šiais mokslo metais mūsų mokiniai dalyvavo jau penktąkart organizuojamame Lietuvos Europos Žmogaus teisių fondo projekte ,,Lenkai, europiečiai, piliečiai”. Sėkmė lydėjo Rafalą Šostak (IV G kl.), Eveliną Šostak ( III G kl.), apdovanotusbelaidėmis nešiojamomis garso kolonėlėmisBluetooth, Eleną Tomaševič ( III G kl.), kuriai įteiktas dalyvio diplomas ir atminimo dovana. Marta Cvelaja ( I G kl.), teisingai atsakiusi į klausimus, laimėjo 2 bilietus į kiną. Mokiniams pasirengti šiam edukaciniam projektui padėjo istorijos mokytoja Vaclava Šukštul.
LŽT fondas taip pat skatina mokinius dalyvauti ir 5-8 klasių dailės konkurse ,,Lyčių lygybė”. Šeštokei Elanai Baratovai, laimėjusiai konkursą, buvo įteikti 2 bilietai į,,Vichy” vandens parką. Prie mokinės sėkmės prisidėjo dailės mokytoja Edita Kazakevičienė.