Mickūnų gimnazistai – Europos Parlamente. Ketvirtoji diena.

Strasbūras. Europos Sąjungos Tarybos salėje susitiko 443 mokiniai iš 22 ES šalių. Mūsų gimnazistai aktyviai dalyvavo debatuose įvairiais ES klausimais. Iš 443 dalyvavusių buvo išrinkti 6, kurie tęsė debatus. Konstanty Keda pasisakė ir gynė savo grupės požiūrį, susijusį su ES vystymusi. Mūsų atstovas argumentuotai atsakė į salėje buvusių ES šalių mokinių klausimus. Visi dalyvavo žaidime „Eurogam”, o Sandra Narvoiš pateko į finalą. Gimnazistams šie debatai, susitikimai buvo tikslinga pamoka, padėjusi suprasti, kas ir kaip vyksta Europarlamente.
Pasibaigus užsiėmimams Parlamente mūsų gimnazistai vaikščiojo po seniausią Mersburgo miestą, kurio pavadinimas reiškia ,,Pilis ant jūros”. Pilį – tvirtovę 630 m. čia pastatė Mero vingijos karalius Dagobertas I.