Kolejna edycja projektu „Europejczycy, Polacy, Obywatele”

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) z przyjemnością informuje o rozpoczęciu realizacji V edycji projektu „Europejczycy, Polacy, Obywatele”. W ramach projektu, pracownicy EFHR wraz z wolontariuszami odwiedziły nasze gimnazjum w celu zapoznania nauczycieli oraz uczniów z regulaminem oraz procesem przebiegu konkursu.
Dnia 12 października br. Leszek Jankowski i Kamila Kocowska mieli przyjemność poprowadzić pierwsze spotkanie w ramach projektu. Stażystka Kamila przybliżyła działalność EFHR oraz możliwości wolontariatu w kraju i zagranicą.
Drugą część spotkania poprowadził prawnik Leszek, który omówił zasady udziału w tegorocznej edycji konkursu WOS. Największe zainteresowanie zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli wzbudziły możliwe do wygrania nagrody, które jak co roku są bardzo atrakcyjne.