Wyniki tegorocznego 23. edycji konkursu „Najlepsza szkoła, najlepszy nauczyciel”

W środę w Domu Kultury Polskiej w Wilnie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXIII edycji konkursu „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel”, tradycyjnie organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie „Macierz Szkolna”. Gimnazjum w Mickunach otrzymało wyróżnienie za aktywność pozalekcyjną. Miano ,,Najlepszego Nauczyciela” uzyskała polonistka Krystyna Witlicka oraz wuefista Mark Wajtonis. Serdecznie gratulujemy Najlepszym Nauczycielom naszego gimnazjum oraz dziękujemy za trud włożony w wychowanie i oświatę młodego pokolenia.