Dzień Nauczyciela

5 października Gimnazjum w Mickunach obchodziło Dzień Nauczyciela! Był to nietradycyjny dzień nauczania, uczniowie klas III G i IV G mieli okazję wypróbować siebie w zawodzie pedagogicznym, gdyż sami prowadzili lekcje. Gimnazjaliści klasy II G częstowali nauczycieli pysznym tortem, kawą i owocami, a o godzinie 13.00 zaprosili na uroczystą akademię z okazji Dnia Nauczyciela. Dyrektor gimnazjum dziękowała uczniom klasy IIG oraz wychowawczyni Krystynie Witlickiej za organizację święta, złożyła życzenia wszystkim nauczycielom a także wręczyła listy gratulacyjne wieloletnim pedagogom: Onutė Avižinienė (40 lat stażu pedagogicznego), Ali Lebedewej (25 lat stażu pedagogicznego), Teresie Pawłowskiej (25 lat stażu pedagogicznego), Albinasowi Łazauskasowi (25 lat stażu pedagogicznego).
Pozdrawiamy wszystkich nauczycieli jeszcze raz z tym pięknym Dniem, natomiast wszystkim uczniom i rodzicom serdecznie dziękujemy za cudowne kwiaty!