Stypendium najlepszemu uczniowi Gimnazjum w Mickunach

Fundacja Polacy Znad Niemna postanowiła przyznać stypendium najlepszemu uczniowi Gimnazjum w Mickunach w roku szkolnym 2016-2017. Stypendium to będzie wypłacane przez 10 miesięcy, poczynając od września 2017, w wysokości 50 Euro miesięcznie.
Komisja, stworzona przez Radę Gimnazjum w Mickunach, uwzględniła wyniki w nauce, udział w konkursach, zwycięstwa w olimpiadach przedmiotowych na szczeblu rejonowym, krajowym i międzynarodowym i jednogłośnie miano najlepszego ucznia gimnazjum przyznała Konstantemu Kedzie (kl. IV G).
Dyrektor gimnazjum, Małgorzata Radziewicz, złożyła gratulacje stypendyście, któremu życzyła nowych osiągnięć i pomyślnej matury!
kostik