Vėl kviečia skambutis

Rugsėjo 1 – ąją 2017-2018 mokslo metai Mickūnų gimnazijos mokiniams prasidėjo šventomis mišiomisŠvč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Kunigas Valdemar Ulčiukevič, sveikindamas mokinius, tėvus, mokytojus, visus parapijiečius, linkėjo sėkmės, kantrybos, sutarimo, pagarbosvieni kitiems. Gimnazijos kieme bendruomenę sveikino seniūnė Renata Mickevič, švietimo skyriaus atstovė Elžbieta Jablonska,kunigas Valdemar Ulčiukevič. Gimnazijos direktorė Malgožata Radevič pasidžiaugė mokinių, su mokytoju Marku Vaitoniu dalyvavusių tarptautinėje vaikų ir jaunimo parapijadoje ir laimėjusių prizines vietas, parvežtais medaliais.Švietimo skyriaus atstovė perdavė rajono merės Marijos Rekst sveikinimus, ypač pirmokams, kuriuos šiais metais mokys metodininkė Teresa Pavlovska ir ketvirtokams gimnazistams (klasės vadovė Ana Taraškevič).