Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej

Mała Matura już za plecami! 19 czerwca dyrektor Gimnazjum w Mickunach Małgorzata Radziewicz z dumą wręczała świadectwa ukończenia szkoły podstawowej uczniom klasy II G. Gimnazjaliści oraz rodzice zadbali o to, by ta uroczysta chwila na długo została w ich pamięci. Uczniowie nie żałowali słów wdzięczności i kwiatów nauczycielom, którzy przez dziesięć lat przekazywali im dar wiedzy! Nie zabrakło również słodkiej i przyjemnej niespodzianki ,,Dla najlepszej nauczycielki“, Diany Oberlan, która od 5 klasy czule opiekowała się swoimi wychowankami. Niezapomnianą uroczystość uwieńczyło wspólne zdjęcie przy budynku gimnazjum. Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy II G, którzy jak najbardziej przyczynii się do tego, by tak znaczący dzień w życiu ich dzieci był prawdziwym świętem dla wszystkich! Mamy też wielką nadzieję, że uczniowie klasy II G dokonają właściwej decyzji dotyczącej dalszej kotynuacji nauki, i że większość z nich, a być może wszystkich, zobaczymy 1 września w klasie III G! Życzymy udanych wakacji i dziękujemy za życzliwość i ciepło!