SPORTOWCY Z MICKUN – DWUKROTNYMI MISTRZAMI IGRZYSK SPORTOWYCH REJONU WILEŃSKIEGO

15 czerwca w sali Samorządu Administracji Rejonu Wileńskiego odbyło się posiedzenie dyrektorów placówek oświatowych naszego rejonu. Dyrektor Gimnazjum w Mickunach Małgorzata Radziewicz miała szczególny zaszczyt otrzymać z rąk kierowniczki oświaty rejonu wileńskiego Lilii Andruszkiewicz 2 puchary i dyplomy za osiągnięcia w sporcie. Sportowcy Gimnazjum w Mickunach w roku szkolnym 2016-2017 stali się DWUKROTNYMI MISTRZAMI IGRZYSK SPORTOWYCH . Zarówno w rankingu szkół wiejskich, jak też w rankingu szkół średnich oraz gimnazjów rejonu wileńskiego z przewagą o 300 punktów otrzymaliśmy dwa zwycięskie miejsca! Serdeczne gratulacje składamy wszystkim sportowcom naszego gimnazjum! Na szczególne podziękowanie zasługuje niezłomny trener, nauczyciel z powołania, kochający sport i dzieci oraz całkowicie oddany swej pracy, MARK WAJTONIS!

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA ZWYCIĘSTWA!