Polsko-litewski konkurs plastyczny „Moja i Twoja ojczyzna”

Uczniowie Gimnazjum w Mickunach uczestniczyli w konkursie plastycznym „Moja i Twoja ojczyzna”, który został zorganizowany w ramach programu „Wileńska Piątka” przez Zespół Szkolno- Przedszkolny Szkołę Podstawową Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie w Polsce. Udział w konkursie dla naszych gimnazjalistów był niezwykle owocny, gdyż Gimnazjum w Mickunach zdobyło aż 4 miejsca: Ewelina Sławińska – I miejsce, Julia Gotowska – II miejsce, Elana Subocz – III miejsce i Beata Pawłowska – I miejsce. Do konkursu uczennice przyszykowały nauczycielki: Edyta Kazakewiczienie i Teresa Pawłowska. Gratulujemy!