Violeta Radlinskaitė –XXVIII Lietuvos lenkų olimpiados trečiosios vietos laimėtoja

Kovo 17 d. Maišiagalos kunigo J. Obremskio gimnazijoje vyko baigiamoji Lietuvos lenkų olimpiados dalis. Buvo susumuoti dviejų dienų įtempto darbo rezultatai. Pasak VU Polonistikos centro atstovės, olimpiados vertinimo komisijos pirmininkės dr. Teresos Daleckos, nors šiais metais dalyvių mažiau, tačiau jų žinios gilesnės. Iš 24 finalo dalyvių komisija išrinko 6 laureatus, o 4 mokinius paskatino. Visi šie mokiniai atstovaus Lietuvai balandžio 4-8 d. Lenkijoje vyksiančioje lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje. Organizatoriai diplomus ir medalius įteikė olimpiados nugalėtojams, nebuvo pamiršti ir juos rengusieji mokytojai.
Džiaugiamės mūsų gimnazistės Violetos Radlinskaitė sėkme, dėkojame jos mokytojai Kristinai Vitlickai ir linkime sėkmės Lenkijoje.