KONSTANTY KEDA – 50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados NUGALĖTOJAS!!!

Gyvybės mokslų centre (Saulėtekio al. 7, Vilnius) ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje (Birutės g. 48, Trakai) vyko jubiliejinė 50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje kovo 9-11 dienomis dalyvavo 118 mokinių.
Pirmąją olimpiados dieną mokinių laukė praktiniai laboratoriniai darbai. 9–10 klasių mokinių darbai apėmė ląstelės biologijos, augalų morfologijos, fiziologijos ir ekologijos, gyvūnų anatomijos, fiziologijos ir ekologijos, žmogaus anatomijos ir fiziologijos temas, o 11–12 klasių mokiniai turėjo atlikti augalų biologijos, biochemijos, vystymosi fiziologijos sričių darbus. Antroji olimpiados diena buvo skirta teorinių užduočių sprendimams.
Geriausiai olimpiadoje pasirodę mokiniai bus kviečiami į tarptautinės biologijos olimpiados atrankos stovyklą, kurios metu paaiškės, kas Lietuvai atstovaus tarptautinėje olimpiadoje. 2017 m. tarptautinė biologijos olimpiada liepos 23–30 dienomis vyks Jungtinėje Karalystėje.
DŽIAUGIAMĖS IR SVEIKINAME MICKŪNŲ GIMNAZIJOS III G KLASĖS MOKINĮ, KONSTANTY KEDĄ, KURIS TAPO NUGALĖTOJU!!! Sveikiname biologijos mokytoją metodininkę, Eleonorą Makovską, kuri paruošė mokinį olimpiadai. Dėkojame Konstanto tėveliams, Aliai Lebedevai ir Valerijui Keda už visas pastangas, kurios nukreiptos būsimų studijų link .