Dienos Archyvai: 2023.06.09

8 klasės mokinių išvyka

8 klasės mokiniai biržėlio 9d. dalyvavo edukacinėje ekskursijoje ,,Vilnius tavo kuprinėje”.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše 8 klasės mokinių išvyka

,,Vilnius tavo kuprinėje”

Birželio 9 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo ekskursijoje ,,Vilnius tavo kuprinėje”.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše ,,Vilnius tavo kuprinėje”

Anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas

Šiandien vyko anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas – dažniausiai abiturientų pasirenkamas brandos egzaminų sesijos egzaminas.👂🔎✍️ Abiturientai laikė klausymo, skaitymo ir rašymo dalis. Kalbėjimo dalis vyko balandžio mėnesį.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše Anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas

Stovyklos” SVEIKA GYVENSENA” penktoji diena.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše Stovyklos” SVEIKA GYVENSENA” penktoji diena.