Dienos Archyvai: 2023.06.01

Sprendimo priėmimas: iš nežinomybės į veiksmą“

7 klasės mokiniai birželio 1 d. dalyvavo edukacijoje: ,,Sprendimo priėmimas: iš nežinomybės į veiksmą“. Vedė: sertifikuota patyriminės pedagogikos lektorė Alma Kernytė.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše Sprendimo priėmimas: iš nežinomybės į veiksmą“

,,Geros savijautos treniruotė”

Užsiėmimo metu ,,Geros savijautos treniruotė” 8 kl. mokiniai gamino laimės hormonus: serotoniną, dopaminą, endorfiną ir oksitociną. Laimingi grįžo namo.

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše ,,Geros savijautos treniruotė”

Edukacijų ir muzikos festivalis „Laimingas aš“

Birželio 1-ąją Tarptautinę vaikų gynimo dieną II G klasės moksleiviai minėjo Sostinės vaikų ir jaunimo centre. Mokiniai dalyvavo Edukacijų ir muzikos festivalyje „Laimingas aš“. Tvarių idėjų edukacijoje „Patyriminis ryšio kūrimo susitikimas su 9Zuikiais“ vyko uoslės praktikos. Užsiėmimą vedė: „9zuikiai“ darnumo … Skaitykite toliau

Paskelbta temoje Neklasifikuota | Komentavimas išjungtas įraše Edukacijų ir muzikos festivalis „Laimingas aš“