Dzienne archiwum: 2018.03.01

Bądź widoczny na drodze!

1 marca nasi pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią uczestniczyli w szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zajęcia zostały zorganizowane przez Centrum Edukacji Nieformalnej Uczniów Litwy.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Bądź widoczny na drodze! została wyłączona

Brąz na rejonowej olimpiadzie z plastyki

1 marca nasza maturzystka, Julia Gotowski na rejonowej olimpiadzie z plastyki zdobyła 3 miejsce. Gratulacje Juli oraz nauczycielce plastyki Edycie Kazakewicziene!

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Brąz na rejonowej olimpiadzie z plastyki została wyłączona

Kangur z języka angielskiego 2018

1 marca uczniowie klas 5- III G uczestniczyli w ,,Kangurze 2018″ z języka angielskiego. Organizatorem konkursu w naszym gimnazjum była nauczycielka metodyk języka angielskiego Natalia Tiurnina.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Kangur z języka angielskiego 2018 została wyłączona