Dzienne archiwum: 2017.12.20

,,Młodzi strażnicy” ruszyli na lotnisko

20 grudnia odbyła się  pierwsza wycieczka uczestników kółka ,,Młodzi strażnicy” na lotnisko. Uczniami opiekowała się nauczycielka geografii Tatiana Korzeniewska oraz kierowniczka kółka Rima Zmitrowicziene. Uczniowie zostali obdarowani dyplomami i upominkami, zapoznali się  z działalnością straży granicznej na lotnisku.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania ,,Młodzi strażnicy” ruszyli na lotnisko została wyłączona

„Szkoła Uczciwości”

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania „Szkoła Uczciwości” została wyłączona

,,W królestwie snów”

20 grudnia uczniowie klas początkowych mieli wspaniałą okazję w teatrze obejrzeć przedstawienie pod tytułem ,,W królestwie snów”. Dzieci uczestniczyły w zabawie z Mikołajem, od którego otrzymały słodkie prezenty.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania ,,W królestwie snów” została wyłączona

Nietradycyjna lekcja wychowawcza

19-20 grudnia Tatiana Korzeniewska wpólnie z wychowankami oraz uczniami klasy 5-6 uczestniczyła w zajęciu edykacyjnym ,,Dekaracja świątecznych pierników”. Dzieci ciekawie i korzystnie spędziły czas oraz przyszykowały upominki dla swoich bliskich. Za  przeprowadzenie zajęcia dziękujemy Julii Jurgiel.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Nietradycyjna lekcja wychowawcza została wyłączona

Rekolekcje adwentowe

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Rekolekcje adwentowe została wyłączona