Dzienne archiwum: 2017.03.22

Olimpiada geograficzna dla uczniów klas 6-12 ,,Mój globus”

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Olimpiada geograficzna dla uczniów klas 6-12 ,,Mój globus” została wyłączona

Nauczając uczymy się

22 marca lekcję historii w klasie III G na temat ,,Rewolucja Przemysłowa” przeprowadzili sami uczniowie tej klasy – Konstanty Keda i Daniel Szabłowski. Starszy nauczyciel historii Wacława Szuksztul cieszyła się odpowiednio przyszykowaną lekcją oraz informatywnie przekazanym materiałem.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Nauczając uczymy się została wyłączona

Ilustrujemy litewskie baśnie ludowe

W gimnazjum nadal trwają przedsięwziecia z języka litewskiego. Uczniowie klas 2 i 6 z nauczycielka metodyk języka litewskiego Jolantą Stefanovičiene czytali i ilustrowali litewskie basnie ludowe.

Zaszufladkowano do kategorii Neklasifikuota | Możliwość komentowania Ilustrujemy litewskie baśnie ludowe została wyłączona